O Nas


Badirama:

Ceremonie prowadzę w oryginalnym stylu regularnie od 2012 roku, wychodząc poza kontekst szamański czy religijny. Używam ajałaski jako narzędzia do terapii, samoobserwacji, wglądu w siebie, uwolnienia od lęków, rachunku sumienia, wzrostu kreatywności i energii. Nie interesuje mnie magia ani nic takiego. Nie jestem szamanem czy uzdrowicielem. Po prostu kontynuuję tradycję Baxinia i Norberta Jurasek oraz niosę światło daime. Natura jest uzdrowicielem najdoskonalszym.

Uważam, że materia zbudowana jest z wibrującej i nieustannie zmieniającej się energii. Energia ta projektuje, zgodnie z głębokimi przekonaniami, wierzeniami, ideami, poglądami i koncepcjami nasze wnętrze na świat zewnętrzny – dlatego przydarzają się nam rzeczy, które „przyciągamy”, pojawiają się w naszym życiu ludzie, którzy reprezentują aspekty naszej (często wypartej) podświadomości.
badirama.com

Iza:

Jestem pomocną ręką w sytuacjach, kiedy „powrót do rzeczywistości” staje się wyzwaniem.

Praca z roślinami jest tak niezwykłym doświadczeniem, że znaczna część osób określa je jako najważniejsze i przełomowe wydarzenie w swoim życiu. W takiej sytuacji, trudne może okazać się poradzenie sobie samemu zarówno z przepracowaniem samego doświadczenia, jak i z materiałem zdobytym w czasie ceremonii.

Powrót do domu i swojego środowiska również może tworzyć kolejne problemy, takie jak nagle pojawiające się zmiany, do których trzeba się przystosować lub odwrotnie – sami zapragniemy nagle zmienić całkowicie swoje dotychczasowe życie.

Obydwie sytuacje mogą wywołać wrażenie, że tracimy grunt i kontrolę nad swoim życiem. Zmienia się nasza perspektywa widzenia różnych spraw oraz ustawienie ich w hierarchii ważności. Przychodząc na ceremonię często pragniemy, aby narodziło się dla nas nowe - lepsze, ale zapominamy o tym, że aby się tak stało, najpierw musi umrzeć stare…

Jestem psychologiem, seksuologiem klinicznym, trenerem i coachem.

Od prawie 10 lat pracuję z ludźmi wspierając ich w rozwoju osobistym na różnym poziomie. Począwszy od kształtowania kompetencji osobistych w pracy, poprzez konsultacje psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię, na integrowaniu doświadczeń psychodelicznych skończywszy.

Mam możliwość niesienia pomocy nie tylko w miejscu zamieszkania, ale na całym świecie, ponieważ w dużej mierze pracuję przez Internet (przez skype).

Wierzę, że wszystkie odpowiedzi znajdują się w nas i sami dla siebie jesteśmy najlepszym przewodnikiem, a bliskość z sobą samym, głęboka akceptacja i zrozumienie jest najlepszym prezentem, jaki możemy sobie dać.

Dopiero potem jesteśmy gotowi na to, by ofiarować siebie światu.

Czasem jednak potrzebujemy pomocnej ręki w tym procesie odkrywania, po to by przebiegł szybciej, mniej boleśnie i abyśmy mogli wydobyć z niego dla siebie więcej.

I ja, staram się być właśnie taką ręką :)

Adrian:

Odkąd pamiętam od młodości fascynowały mnie inne stany świadomości i ogólnie pojęty rozwój duchowy.
Pierwszy kontakt z roślinami miałem w wieku 18 lat , z medycyną Ayahuasca pracuję od 2 lat.
Na ceremoniach zajmuję się wspomaganiem procesów uzdrawiania poprzez pracę z dźwiękiem (gogi, misy tybetańskie, misy kryształowe) uważam iż dźwięk stanowi fundament wszystkiego, poprzez dokonywanie zmian i struktur i wzorów, które tworzą nasze ciała jesteśmy w stanie korygować emocjonalne wzorce, będące przyczyną naszych fizycznych i psychicznych chorób. Jestem również adeptem Kundalini Jogi, którą poznałem w 2014 roku.d tamtej pory zagłębiam praktycznie i teoretycznie ten jeden z najbardziej tajemnych systemów rozwoju i doskonalenia duchowego.

Konrad:

Cześć! Jestem Konrad. Muzyka jest moją pasją. Pierwszym instrumentem, na którym rozpocząłem naukę gry była gitara. Było to w moich wczesnych latach szkolnych. Już wtedy zrozumiałem (poczułem), że muzyka jest moją życiową drogą. Następnie przyszedł śpiew, fortepian, instrumenty perkusyjne...
Zaowocowało to tym, że w ostatnich latach mojego życia miałem szansę uczyć się, wspólnie grać, dzielić się doświadczeniem i pasją z muzykami z całego świata. Nowe horyzonty pojawiły się w styczniu 2015 roku kiedy połączyłem muzykę z pracą z roślinami. Cieszę się, że w taki sposób mogę ciągle rozwijać się i dzielić się energią z innymi

Newsletter


Aby otrzymywać informacje o wolnych miejscach i nowościach, wpisz się na naszą listę.(jeśli nie dochodzą nasze e-maile, sprawdź SPAM, lub dodaj kontakt@ayahuasca.org.pl do "białej listy")Nasz Blog


Unable to connect to badirama.com:80 . Error #0: stream_socket_client(): unable to connect to badirama.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known)

(c) 2015 Strona ma charakter informacyjny i wyraża prywatne poglądy autora. Organizator pokazów szamańskich w Czechach w żaden sposób nie jest związany z tą stroną. Niektóre z opisywanych roślin mogą być nielegalne.

ayahuasca, san pedro, rapee, kambo, Rapé, Kambô, ajałaska, ayahuasca polska