Rapeé


Rapée jest legalną, świętą szamańską medycyną do wciągania nosem. W języku potocznym wypowiada się ‘rape’ jak ‘hape’ lub ‘hapi’.

Rapée jest niezwykle rzadką, mocną i bezcenną, głęboko uzdrawiającą i czyszczącą, cudowną medycyną. Proces tworzenia rapée jest święty, a samo rape składa się z amazońskich, leczniczych drzew, roślin, nasion, kwiatów oraz innych bezcennych składników. Niektóre rodzaje rape są przygotowywane przez różne rdzenne plemiona pochodzące z krajów Ameryki Południowej.

Tradycyjnie, rape jest podawane używając rurki zrobionej z bambusa lub kości, wdmuchując je do każdej z dziurek nosa. Można zapodać je sobie samemu używając rurki aplikatora o kształcie “V”, która łączy usta z nosem.

Alternatywnie, może ją podać inna osoba używając rurki, która łączy usta osoby wdmuchującej z nosem osoby przyjmującej. W tradycji brazylijskiej rurka do użytku własnego nosi nazwę ‘kuripe’, a rurka, z której wdmuchuje się rape innej osobie – ‘tepi’. Ogólna sugestia jest taka, by podawać ta medycynę w ilości wielkości groszku (50% do każdej dziurki) dla poczatkujących, gdzie dawka może być zwiększona po dłuższym używaniu danego rodzaju rape. Dodatkowo, przy każdej aplikacji polecane jest przyjmowanie rape w cichym i świętym miejscu, gdzie nie ma żadnych rozproszeń zewnętrznych, siedząc prosto, np. z skrzyżowanymi nogami albo na krześle z zamkniętymi oczami. Polecane jest także powolne oddychanie po aplikacji przez usta/nos – to bardzo ważne. Jak działa rape? Pomaga otworzyć i wyrównać działanie wszystkich czakr, uziemia, uzdrawia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym oraz duchowym, otwiera trzecie oko, odwapnia szyszynkę, oczyszcza chaos w głowie, pomaga pozbyć się negatywnych myśli, oczyszcza z istot energetycznych, łączy z boskim oddechem i podnosi twoje połączenie z Duchem. Pamiętaj o tym, ze po rape możesz zwymiotować czy mieć wzmożoną produkcję śliny – to wszystko jest normalne, gdyż uwięziona energia oraz różne choroby są usuwane z twojego ciała zarówno energetycznego jak i fizycznego. Pamiętaj wiec, by mieć przy sobie wiaderko, papier toaletowy oraz wodę.

aplikator używany w Medycynie Duszy

Każdy rodzaj rape ma inne wibracje, nuty, jakość, przenikliwość, subtelność oraz różne efekty oddziaływania na twoje pole energetyczne. Dodatkowo, gdy już nawiążesz głębsza relacje z każdym rape, będziesz mógł się radzić/zadawać pytania lub mieć konkretne intencje na każda ze świętych sesji, gdyż są to pełne mocy rośliny nauczyciele.

Przechowywanie rape: te rape są w formie wysuszonego proszku i co za tym idzie, są bardzo higroskopijne, co oznacza, ze absorbują wigor z powietrza. Najlepsze warunki przechowywania to trzymanie rape w opakowaniach hermetycznych z dala od wilgoci oraz światła, w pojemniku lub słoiku z wieczkiem, np. w zużytych, oczyszczonych oraz wysuszonych słoikach po miodzie, dżemie lub innych małych plastikowych pojemniczkach

Nawigacja


Newsletter


Aby otrzymywać informacje o wolnych miejscach i nowościach, wpisz się na naszą listę.(jeśli nie dochodzą nasze e-maile, sprawdź SPAM, lub dodaj kontakt@ayahuasca.org.pl do "białej listy")Nasz Blog


Unable to connect to badirama.com:80 . Error #0: stream_socket_client(): unable to connect to badirama.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known)

(c) 2015 Strona ma charakter informacyjny i wyraża prywatne poglądy autora. Organizator pokazów szamańskich w Czechach w żaden sposób nie jest związany z tą stroną. Niektóre z opisywanych roślin mogą być nielegalne.

ayahuasca, san pedro, rapee, kambo, Rapé, Kambô, ajałaska, ayahuasca polska